OBCHODNÍ PODMÍNKY

I.Dodavatel

Jiří Burdych, burdych-photo.cz, Rataje 21, 391 65 Bechyně (dále jen prodejce)

II.Platnost

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1. 1. 2011 na dobu neurčitou a byly schváleny pro zákazníky se sídlem na území České republiky a Slovenské republiky

III.Ceny

Veškeré ceny jsou uvedeny v Kč včetně autorského honoráře. Balné, poplatek za dobírku není účtován. Cena poštovného u České pošty je ZDARMA. Cena za dopravu DPD, PPL je 149Kč.

IV.Obchodní podmínky

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami, s platebními podmínkami, dodacími podmínkami a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

2. Od zákazníka je požadováno uvedení přesných a pravdivých údajů do objednávkového mailu. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které je poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o nějaké chybějící či nepřesné údaje apod.

V.Platební podmínky

1. Dobírkou - Zboží zaplatí zákazník doručovací službě při převzetí objednávky.

2. Platba předem - Bankovním převodem na č. účtu 278769240237/0100 vedený u komerční banky (Variabilní symbol, který se skládá s čísla obrazu a čísla objednávky obdržíte v potvrzovacím e-mailu). Zaplacené zboží bude po obdržení platby odesláno do deseti pracovních dní.

3. Hotově, při osobním odběru - pouze po předchozí domluvě na telefonu +420 601 34 11 99

VI.Dodací podmínky

1. Místem dodání zboží, je adresa uvedená kupujícím v objednávce (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou doručovány přepravní službou jako Obchodní balík.

2. Dodací lhůty - Fotoobrazy jsou vyráběny na zakázku individuálně - tzv. „na míru" a jsou zasílány ve lhůtě cca 7 - 10 pracovních dnů (max. 20 dnů).

VII.Doprava a balení

Obrazy a tisky jsou dopravovány na určenou adresu dle Vašeho výběru přepravními službami České pošty a společností DPD nebo PPL. Veškeré zboží je důkladně zabaleno do bublinkové fólie, ochranné tkaniny proti poškrábábí, a fixováno fixační folií. Veškeré fotografie jsou opatřeny certifikátem a obrazovým štítkem.

VIII.Doprava na Slovensko

Obrazy a tisky zasílám také na Slovensko výhradně jako Obchodní balík České pošty. Česká pošta zajistí převod mezi měnami za aktuální kurz, takže odpadají veškeré starosti spojené s rozdílností měn.

IX.Převzetí zboží

Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem.

X.Ochrana osobních údajů

Prodejce se zavazuje, že bude chránit data zákazníků způsobem odpovídajícím důvěrnosti dat. Data zákazníka mohou být využita pouze pro účely statistického zpracování, přímé komunikace se zákazníkem a pro účely zajištění logistiky objednaného zboží.

XI.Záruka a reklamace

Na výrobky je poskytována záruka po dobu 24 měsíců ode dne dodání. Reklamace se řídí ustanoveními občanského zákoníku ČR.