O webu

Tento web vznikl na základě touhy se představit veřejnosti jako fotograf a také nutnost presentovat fotografie a svou dosavadní práci ostatním uživatelům, kolegům, známým a lidem, kteří projeví o mé fotografie zájem. Na webu najdete galerii rozdělenou do několika oblíbených témat, pozvánky na výstavy, fotografie vystavené na té či oné výstavě, stačí jen kliknout na pozvánku.

Autorská práva

Vlastníkem a provozovatelem internetových stránek www.burdych-photo.cz je Jiří Burdych, a je oprávněn vykonávat majetková práva k těmto internetovým stránkám (dále jen "Provozovatel")

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Neautorizované kopírování nebo imitace obsahu je přísně zakázáno bez předchozího písemného svolení autora Jiřího Burdycha. Texty, grafická a fotografická díla nacházející na tomto webu jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem.

Odkazy na jiné stránky

Na stránkách www.burdych-photo.cz jsou také uvedeny odkazy na stránky, nad nimiž nemá Provozovatel kontrolu. Pokud Uživatel navštíví některou z těchto stránek, měl by se seznámit s jejich zabezpečením ochrany osobních údajů. Provozovatel nenese jakoukoliv odpovědnost za postupy a politiku jiných subjektů.

Chování Uživatelů

Při používání těchto stránek Uživatel nesmí zasahovat do bezpečnosti těchto stránek, nemůže tyto stránky využívat k přenášení škodlivých souborů a snažit se proniknout do veřejně nepřístupných míst těchto stránek. Uživatel je rovněž povinen ctít autorská práva Provozovatele k těmto stránkám.

Odpovědnost a právní příslušnost

Případná rizika plynoucí Uživateli z používání těchto stránek, jsou zcela na Uživateli a Provozovatel za ně nenese jakoukoliv odpovědnost. Veškeré spory vzniklé v souvislosti s využíváním těchto stránek, budou projednávány místně příslušným soudem v České republice a v souladu s právními předpisy České republiky.

Tvůrci webu

Tento web naprogramoval můj bratr Jan Burdych "jezevec". Díky!